Corolla Hybrid'den "Toyota Hybrid Challenge"

Hibrit otomobillerin yakıt tasarrufuna nasıl katkıda bulunduğunu ortaya koymayı amaçlayan yarışma , 19 Eylül-24 Ekim'de düzenlenecek.

haber7
0

Toyota yakıt tasarrufuna katkısını "Toyota  Hybrid  Challenge" ile ortaya koyuyor.

Toyota dan yapılan açıklamaya göre , marka ,  Türkiye  de hibrit teknolojisinin en önemli özelliklerinden biri olan düşük yakıt tüketiminin bilinirliğinin en üst seviyeye çıkması için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Birbirinden ünlü sürpriz 6 isim ,  Toyota  nın  Türkiye  Youtube kanalında "Toyota  Hybrid  Challenge" yarışma programı ile 6 hafta boyunca mücadele edecek ve en az yakıt tüketimini sağlayarak en iyi hibrit deneyimini elde etmeye çalışacak. Yayınlar ile eş zamanlı olarak tüm  Türkiye  ,  Toyota  Plazalar da bu isimlere meydan okuyacak.

Katılımcılar ,  Toyota  Plazalar a gelip  Corolla   Hybrid  ile test sürüşü yapacak ve en düşük yakıt tüketimini sağlamaya çalışacak. En az yakıt tüketimini sağlayan isimler ise sürpriz ödüllerin sahibi olacak. Bu yarışmaya katılmak isteyenler bulundukları illerdeki  Toyota  Plazalar veya toyota.com.tr üzerinden başvuru yapabilecek.

En düşük yakıt tüketimi birinciyi belirleyecek

Hibrit otomobillerin yakıt tasarrufuna nasıl katkıda bulunduğunu ortaya koymayı amaçlayan yarışma , 19 Eylül-24 Ekim de düzenlenecek. Yarışmaya katılacaklar test sürüşlerini belirlenen rotada 8 kilometre veya minimum 10 dakika üzerinden yapacak.

30 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =