Benim Tatlı Yalanım'ın yıldızı Gonca Sarıyıldız'ın hayrete düşüren eski hali

Dikkat çekici olay örgüsü ve sağlam kadrosuyla Star TV'de ekrana gelen  Benim   Tatlı  Yalanım'ın baş rol oyuncusu  Gonca  Sarıyıldız'ın  eski   hali  gün yüzüne çıktı. Yüksek izlenme oranla

haber7
0

Star TV ekranlarında ilk kez 13 Haziran 2019 tarihinde yayın serüveninde yerini alan ve hatrı sayılır ölçüde izleyici kitlesine kavuşan  Benim   Tatlı   Yalanım  ın oyuncu kadrosunda yer alan  Gonca   Sarıyıldız  ın  eski   hali  açığa çıktı.

Alışagelmişin dışında konusu ve birbirinden yetenekli oyuncularıyla seyircisinden tam not almayı başaran  Benim   Tatlı   Yalanım  dizisinde rol alan  Gonca   Sarıyıldız  , bilindiği üzere  Hande  karakterini canlandırıyor. 

Nejat a karşı bitip tükenmek bilmeyen bir hayranlık besleyen ve daha çok sinsi bir karakter olmasıyla ön plana çıkan  Gonca   Sarıyıldız  ın  eski  görüntüsüyle karşılaşanlar büyük bir  hayrete  sürüklendi.

Şimdiki ve  eski  görüntüsü arasında epey fark olan  Gonca   Sarıyıldız  ın aslında estetikli olduğu gerçeği ortaya çıkarken son dönemlerde sosyal platformun en çok konuşulan isimleri arasına girdi.

Dudak bölgesine dolgu işlemi uygulayan ve aynı şekilde yanak bölgesinde dolgu yaptırıp burnuna da işlem uygulayarak kaldıran  Benim   Tatlı   Yalanım  ın  yıldızı   Gonca   Sarıyıldız  ın  eski  halini görenler gözlerine inanamadı.

İşte , televizyon ekranlarında bir döneme damgasını vuran Muhteşem Yüzyıl dizisiyle  yıldızı  parlayan ve şimdilerde  Benim   Tatlı   Yalanım  isimli dizi projesiyle adından söz ettiren  Gonca   Sarıyıldız  ın herkesi şaşkınlığa düşüre  eski  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =