Yasak Elma 52.bölüm fragmanı çıktı mı? Çok ağır bir yıkım yaşıyorlar!

 Yasak   Elma  51.son bölümde; Halit’in gözünü türlü yalanlarla boyayan Şahika’nın foyasını ortaya çıkarmak isteyen Ender ve Yıldız’ın arasındaki ortaklık resmen kuruldu.  Yasak   Elma  son b&o

haber7
0

Fox TV ekranlarında entrikanın ardı arkasının kesilmediği  Yasak   Elma  51.son bölümde; Şahika’nın aslında uzaktan göründüğü gibi biri olmadığını kanıtlamak isteyen Ender ve Yıldız ilk defa aynı safta yer alarak plan kurmaya başladı.

 

 

Yasak  Elma  son bölümde; Sabri’den yediği dost kazığı yüzünden çok  ağır  bir  yıkım  yaşayan Ender , gözyaşları içerisinde yıllar önce terk ettiği ve derin bir özlem duygusu beslediği oğlu Yiğit’i bağrına bastı.

Diğer taraftan yakın bir zamanda talihsiz bir kaza geçirerek karnındaki bebeğini düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Yıldız nihayet bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırken , Halit’in şimdiden sonra kendisinin hiçbir dediğine inanmayacağını bildiği için Şahika’yı tahtından nasıl indireceğini kara kara düşünmektedir.

 

 

Yasak  Elma  52.bölüm  fragmanı  öncesi yayınlanan bölümde; Ne yapıp ne edip Ender ve Yıldız’ın açığını yakalamayı başaran Şahika’nın Halit’in karşısına geçip , ‘’Hayatım sana anlatmak istediğim tam da buydu. Yıldız ve Ender birlik olmuş , bebeğin babasının sen çıkması için ellerinden geleni yapıyorlar’’ demesi olayların seyrini değiştirdi.

Yıldız ve Ender’in pimi çekilmiş el bombası gibi tehlike saçan Şahika’yı yerle bir edecek planlarında başarı elde edeceklerini zannettikleri ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =