Messi'nin vakfı için soruşturma talebine ret

İspanya'da Ulusal Mahkeme , Barcelona'da oynayan Arjantinli futbolcu Lionel Messi'nin sahibi olduğu vakıf ile ilgili mali  soruşturma  talebini reddetti.

haber7
0

Ulusal Mahkeme Hakimi Maria Tardon ,  Messi   vakfı  aracılığıyla  Messi  , babası ve erkek kardeşi hakkında ortaya atılan para aklama ile mali usulsüzlük iddialarının , doğrudan bilgi unsuru taşımadığı açıklamasında bulundu.

Dosyayı kapatan hakim Tardon ,  Messi  Vakfının eski bir çalışanı tarafından ortaya atılan iddiaların güvenilir olmadığını ve hiçbir temele dayanmadığını belirtti.

Ayrıca , suçlamaların ikinci bölümünde yer alan dolandırıcılık iddialarının ise Arjantin de araştırıldığı bilgisi paylaşıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =