Bir Zamanlar Çukurova'dan tüm dengeleri alt üst edecek bomba transfer!

Gizli kalan gerçeklerin tek tek gün yüzüne çıktığı ve işlerin tam tersine dönmeye başladığı Bir  Zamanlar  Çukurova'dan  tüm   dengeleri  değiştirecek  bomba   transfer  müjdesi geldi. Bir  Zamanlar 

haber7
0

Yılmaz ın kendisinden şimdiye kadar arkasından çevrilen oyuncuları öğrenmesiyle beraber bedel ödetmek için harekete geçtiği  Bir Zamanlar Çukurova  ya sürpriz bir isim daha eklendi.  ATV  ekranlarında yeni sezonunda saklı gerçeklerin bir bir meydana döküldüğü  Bir Zamanlar Çukurova  dizisine Alayça Öztürk ün katıldığının bilgisine ulaşıldı.

2019 O Ses Türkiye ne zaman & yayın tarihi! Hangi isimler jüri üyesi?

ATV ekranlarında heyecan ve gerilim fırtınası estiren  Bir Zamanlar Çukurova  da  Savcı Jülide  rolünü üstlenecek Alayça Öztürk , hiçbir kişi ve durum karşısında asla ödün vermeden , para ve güç gibi unsurlara asla razı gelmeyerek görevimi icra edecek.

Hem Yaman hem de Fekeli ailesine Çukurova da verilen tavizlere hiçbir şekilde aldırış etmeyerek geldiği gibi Cengaver in yaşamını yitirmesinin arkasındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere faaliyete geçecek.

Daima hukukun üstünlüğü prensibiyle çalışmalarını sürdüren ve son derece idealist bir kişilik yapısına sahip olan  Savcı Jülide  , İstanbul dan Adana iline atanmasıyla beraber kendini çetrefilli olayların tam ortasında bulacak.

Yapımı TIMS&B Productions’ın ve yapımcılığını da Timur Savcı & Burak Sağyaşar’ın üstlendiği  Bir Zamanlar Çukurova  zengin oyuncu kadrosu ve etkileyici olay örgüsüyle her Perşembe akşamı  ATV  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =