2019 O Ses Türkiye ne zaman & yayın tarihi! Hangi isimler jüri üyesi?

TV8 ekranlarında uzun yıllardır  yayın  serüvenini başarıyla sürdüren O  Ses   Türkiye  yeni sezon  yayın   tarihi  netlik kazandı. Her sezon izleyici kitlesini etkileyici sahne performanslarıyla ekran başına kilitleyen  2019  O  Ses  T&u

haber7
0

TV8 ekranlarında birbirinden yetenekli ve iddialı isimlerin sahne performansını en iyi şekilde ortaya koyduğu  O Ses Türkiye  yeni sezon  yayın   tarihi  kesinliğe kavuştu. Diğer taraftan Acun Ilıcalı nın keyifli ve eğlenceli sunumuyla ekrana taşınan  O Ses Türkiye  jüri üyeleri seyircisiyle paylaşıldı.

Mucize Doktor dan  Ses  getiren transfer: O isim de kadroya eklendi...

Her ne kadar Yemekteyiz isimli yarışma programının sunuculuğunu üstlenen Seda Sayan ın yeni sezonda  O Ses Türkiye  de yer almayacağına dair söylentiler dolaşıp dursa da bu yönde bir karar alınmadı.  O Ses Türkiye  yeni sezon jüri üyelerinde herhangi değişikliğe gidilmeyerek Seda Sayan , Murat Boz , Hadise ve Beyazıt Öztürk olarak açıklandı.

Unutulmaz anlara sahne olan ve yarışmacı kişiler arasında kıyasıya mücadelenin ekrana aktarıldığı  O Ses Türkiye  nin yeni sezon seçimleri ve stüdyo çekimleri ilk defa 25 Eylül Çarşamba tarihinde başlamıştı.

TV8 ekranlarında bu yıl 9.(dokuzuncu) sezonuyla  yayın  maratonunda yerini almaya hazırlanan O  Ses  Türkiye 5 Ekim Cumartesi tarihinde seyircisinin karşısına geçecek.

Jüri üyeleri ve sunucu Acun Ilıcalı arasında yaşanan komik diyalogların bu sezon da tam gaz devam edeceği  O Ses Türkiye  nin 8.(sekizinci) sezon finali 27 Ocak  2019  Pazar tarihinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =