Mucize Doktor'dan ses getiren transfer: O isim de kadroya eklendi...

 Fox TV  ekranlarında elde ettiği başarısını her geçen gün katlayarak artıran  Mucize Doktor  projesinin oyuncu kadrosuna  Serenay Aktaş  eklendi. Çok geniş bir izleyici yelpazesine sahip perşembe akşamlarının olmazsa olmaz dizis

haber7
0

Fox TV ekranlarında 12 Eylül Perşembe tarihinde yayın maratonuna atılmasıyla beraber büyük bir çıkış yakalayan  Mucize Doktor  dizisi oyuncu kadrosuna yepyeni bir  isim  daha ekleyerek taze kan getirdi. Yayınlandığı ilk bölümle birlikte seyircisinin tüm dikkatlerini üzerinde toplamayı başaran  Mucize Doktor  projesinin oyuncu kadrosuna  Serenay Aktaş  ın da dahil edildiğinin bilgisine ulaşıldı.

Survivor isimli yarışma programıyla adından söz ettiren ve pek çok hatrı sayılır dizi projesinde de boy gösteren  Serenay Aktaş  ,  Mucize Doktor  da Elif rolünü üstlenmeye geliyor. Elif karakteri asistan olarak hastaneye gelerek Nazlı ve Ali doktorun aralarının bozuk olmasından yararlanarak Ali nin yakın durmaya çalışacak.

Diğer taraftan  Serenay Aktaş  ın canlandıracağı Elif karakteri Ferman a gizliden gizliye hayranlık beslerken esas niyeti ise sonradan gün yüzüne çıkacak. 

MUCİZE  Doktor  A KATILAN SERENAY AKTAŞ KİMDİR?

1 Ekim 1994 senesinde hayta gözlerini açmıştır. İlk defa 15 yaşında iken Zeytinburnuspor takımında futbol kariyerine atılan  Serenay Aktaş  , iki sezon geçtikten sonra Antalyaspor takımına  transfer  olmuştur.

Antalyaspor da üç sezon boyunca oynayan  Serenay Aktaş  , 3.Lig de bulunan Beşiktaş takımında oynamaya başlamıştır. Futbol alanında yakaladığı başarısının yanı sıra ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =