Suudi Arabistan'a petrol tesisine saldırının görüntüleri yayınlandı

 Suudi   Arabistan  Veliaht Prensi  Muhammed bin Selman  , Amerikan CBS kanalında yayınlanan 60 Minutes programında açıklamalarda bulundu. Cemal Kaşıkçı cinayeti ve İran'a hakkında değerlendirmelerde bulundu. Programda  Suudi  Arabista

haber7
0

Suudi  Arabistan  Veliaht Prensi  Muhammed bin Selman  , Amerikan CBS kanalında yayınlanan 60 Minutes programında açıklamalarda bulundu.Cemal Kaşıkçı cinayeti ve  İran  a hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Programda  Suudi   Arabistan   petrol  devi  Saudi Aramco  ya yönelik  saldırının  en net görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde  petrol  devinin tesislerinin bombalandığı görülüyor.

Bilindiği üzere , bu saldırıyı  İran  destekli  Husiler  üstlendi ancak  ABD  ve  Suudi   Arabistan  saldırıdan  İran  ı sorumlu tutuyor.  İran  ise bu suçlamaları reddediyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 / DIŞ HABERLER SERVİSİ Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =