Elimi Bırakma 48.bölüm fragmanı çıktı mı? İpler kopma noktasına geldi!

 Elimi Bırakma  47.son bölümde; Cenk , Azra'nın ördüğü kalın duvarları aşamadığından ötürü içten içe kendini yiyip bitirmektedir.  Elimi Bırakma  son bölümde; Azra'nın attığ

haber7
0

TRT1 ekranlarının büyük bir ilgiyle yakından takip edilen dizi projesi  Elimi Bırakma  47.son bölümde; Cenk , sevdiği kadının mutluluğunu her şeyden üstün tuttuğu için büyük bir yükü tek başına göğüslemeye hazırdır. 

Elimi  Bırakma  son bölümde; Cenk , Azra nın aralarına aşılması bir hayli güç mesafe koyması nedeniyle acı ateşiyle yanıp kavrulurken işleri yoluna koymak adına yaptığı atılımlar ise yaşanacak tatsız hadiselerin fitilini ateşler.

Elimi  Bırakma  47.bölüm 2.fragmanı: Çünkü ona bütün gerçeği anlatacağım!

Elimi  Bırakma  48.bölüm  fragmanı  öncesi yayınlanan bölümde; Barış , Azra nın kendi başına yaptığı seçimle beraber emin adımlarla ilerlediği yoldan rahatsızlığını dile getirmesi aralarında iplerin giderek gerilmesine ortam hazırladı. Barış ın tutum ve davranışlardan hiç haz etmeyen Cenk in en sonunda suskunluğunu bozup O Barış a söyle , eğer bir daha bana ait olan bir şeye elini uzatırsa bedelini çok ağır öder! şeklinde rest çekmesi geceye damgasını vurdu.

 

Hayatını ve geleceğini her koşul altında garanti altına almak ve daima kazanan tarafta olmak için elinden geleni ardına koymayan Sumru nun ise Feride nin karşısına geçip , Bilmeniz gereken çok önemli şeyler var , hepsini anlatacağım! demesi heyecan ve gerilim düzeyini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =