Pakdemirli: Kilis'in ihtiyaçlarını yerinde gördük

Tarım ve Orman Bakanı  Pakdemirli  , "Kilis'in  ihtiyaçlarını   yerinde  görmüş olduk. Bundan sonra bölgeyi biraz daha dikkatle incelemeye alacağız ve bölgenin talep ve isteklerine biraz daha koşuyor olacağız"

haber7
0

Tarım ve Orman Bakanı Bekir  Pakdemirli  , "Kilis in ihtiyaçlarını  yerinde  görmüş olduk. Bundan sonra bölgeyi biraz daha dikkatle incelemeye alacağız ve bölgenin talep ve isteklerine biraz daha koşuyor olacağız" dedi.

Bakan  Pakdemirli  ,  Kilis  teki temasları kapsamında , Ticaret ve Sanayi Odası nda , Fırat Kalkanı Harekatı Bölgesi Meclisi , Ticaret ve Ziraat odalarının başkanlarıyla bir araya geldi.

Toplantı sonrası açıklama yapan  Pakdemirli  , gün içeresinde gerçekleştirilen toplantılarda  Kilis  ve sınırın diğer tarafındaki Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinin sorunlarının ele alındığını belirtti.

Pakdemirli , kendisine iletilen sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili gerekli notların alındığını vurgulayarak , belirlenen sorunların ilgili bakanlıklarla istişare edilerek çözüme kavuşturulması için çalışacaklarını aktardı.

BÖLGEYE GEREKLİ DESTEK SAĞLANACAK

Bugün gerçekleştirdikleri toplantılarda kentin ilgililerinden bilgiler aldığını anlatan  Pakdemirli  , "Nasıl çözüm önerileri getirebiliriz , nasıl sıralandırabiliriz , nasıl önceliklendirebiliriz , bunlarla ilgili hem harita üzerinden hem de Valimizden brifing aldık. Hem ziraat oda başkanlarımız hem de çiftçilerimiz ile konuşarak  Kilis  e özel neler yapabiliriz diye görüştük. Bu ziyaretin çok ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =