Hercai'yle popülaritesini geniş ölçüde artıran Akın Akınözü kimdir?

 Hercai  projesiyle beraber oyunculuk başarısında büyük ivme kaydeden  Akın   Akınözü  hakkında genel bilgileri derledik. Sempatik kişiliği ve karizmatik duruşuyla kalpleri kazanan Hercai'nin göz bebeği  Akın  Akınöz

haber7
0

ATV ekranlarında 15 Mart ta yayın hayatına merhaba diyen  Hercai   yle  önemli başarılara imza atan  Akın  Akınözü , 1 Ocak 1990 senesinde Ankara da hayata gözlerini açtı. Oyunculuk kariyeri basamaklarını hızla tırmanan  Akın  Akınözü 2018 senesinde ilk defa Azrail adlı sinema projesinde kendini göstermiştir.

Hercai de üstlendiği Miran karakteriyle özdeşleşen  Akın  Akınözü , 2015 senesinde de ilk kez Muhteşem Yüzyıl adlı dizi projesinde kamera karşısına çıkmıştır. Eğitimini ise Los Angeles General Studies , UC Berkeley Applied Math bölümünde başarıyla bitiren  Akın  Akınözü Oğlak burcudur.

Oyuncu kadrosunda bulunduğu Payitaht Abdülhamid ve Aslan Ailem isimli dizi projeleriyle de başarısını ve yeteneğini sergileyen  Akın  Akınözü , 76 kilo ve 1.80 metre boya sahiptir.

Şu anki dönemde  ATV  ekranlarında kısa bir süreçte elde ettiği izlenme başarısını uzun vadede de sürdüren  Hercai  yapımında Miran rolünde yer almaktadır.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =