‘Thomas Cook’ krizini başarıyla yönetiyoruz

İngiltere’nin Marmaris Fahri Konsolosu Doğan Tugay , Thomas Cook’un iflası ile özellikle turizm alanında başlayan krizi başarılı bir şekilde yönettiklerini dile getirdi. Muğla’daki turistlerin mağdur edilmediğini akt

haber7
0

İngiltere nin Marmaris Fahri Konsolosu Doğan Tugay , İngiliz tur operatörü Thomas  Cook  un iflası sonrası tatillerini Muğla da geçiren turistlerin mağdur edilmediğini belirterek , "Bütün oteller çok büyük bir misafirperverlik gösteriyor. Birçok turistin iflastan haberi bile yok" dedi. Nakillerin de sorunsuz olduğunu aktaran Tugay , krizin başarılı şekilde yönetildiğini söyledi.

 

 

TURİST HALİNDEN MEMNUN

Dalaman Havalimanı ndan İngiltere ye gidecek turist sayısının yaklaşık 13 bin olduğunu anlatan Tugay , şunları kaydetti: "Türkiye , Avrupa da en iyi hizmeti veren hiçbir art niyet gütmeden insanları rahat ettiren , güven duyulan bir ülke oldu. İspanya dan bile bu konuda önde. İngiltere hükümeti nasıl bir politika izleyecek göreceğiz."

 

 

Marmaris te tatiline devam eden İngiliz turist Adrian Spencer , her şeyin yolunda olduğunu , tatiliyle ilgili bir sorun yaşamadığını anlattı. Ailesiyle tatil yapan Alison Slyman da mutlu bir tatil geçirdiğini bildirdi.

SUNEXPRESS TEN EK SEFER

TÜRK Hava Yolları (THY) ve Lufthansa nın ortak kuruluşu SunExpress ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =