Şehidin acı haberi Isparta'ya ulaştı

Hakkari’nin  Derecik  bölgesinde PKK/YPG’li teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Ispartalı  Piyade Uzman Onbaşı   Muhammed Ceylan  (24) hastanede  şehit  oldu.

haber7
0

Derecik bölgesinde PKK/YPG’li teröristlerle dün çıkan çatışmada ağır yaralanan  Piyade Uzman Onbaşı   Muhammed Ceylan  , Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

 

 

Muhammed Ceylan’ın yaralandığı haberini alan Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Salur köyünde oturan anne ve babası Ankara’ya gitti. Hastanede tedavisi süren  Muhammed Ceylan  bugün tüm müdahalelere rağmen  şehit  oldu.

Şehit  Piyade Uzman Onbaşı  Muhammed Ceylan’ın şahadet haberini alan anne ve babası büyük üzüntü yaşadı.

Bu yıl şubat ayında görevine başlayan Şehit  Piyade Uzman Onbaşı  Muhammed Ceylan’ın cenazesinin yarın memleketi Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Salur köyünde toprağa verilmesi için hazırlık yapıldığı kaydedildi.

Şehidin Salur köyündeki baba evine Türk bayrağı asılırken ,  acı   haberi  alan yakınları ve komşular da taziye için eve geldi.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =