MHP  Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın , sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada  MHP   Şırnak  İl  dakika  haberleri">Başkanlığı  silahlı teröristlerce saldırıya uğradığını açıkladı.

haber7
0

MHP Genel Başkan Yardımcısı  Semih Yalçın  ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar şu şekilde:

 

Bu akşam aldığımız habere göre ,  MHP   Şırnak  İl  dakika  haberleri">Başkanlığı  silahlı teröristlerce kurşunlanmıştır. Şükür ki saldırıda herhangi bir ölüm ya da yaralanma hadisesi vuku bulmamıştır.

Adana’da güvenlik güçlerimize yönelik bombalı saldırının ardından gerçekleşen bu menfur eylemin , planlı ama bir o kadar da acemice bir yıldırma ve provokasyon programının parçası olduğunu görüyoruz.

Şırnak İl Teşkilatımızın mensupları , terör örgütü PKK’nın tehdit ve baskılarına rağmen bin yıllık kardeşlik hukukunun yaşatılması için canları pahasına faaliyetlerini sürdürmektedir ve kararlılıkla sürdürecektir.

MHP  Şırnak  İl Teşkiatının fedakâr  mensuplarıyla Adana’daki kahraman güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Adana ve  Şırnak  saldırıları , PKK’nın sözde milisleriyle ses getirme amaçlı amatör eylemlere giriştiğini göstermektedir.

Söz konusu saldırılar; kırsalda ve dağlarda militanlarını birer birer yitiren , devletin kararlı adımları sayesinde mum gibi eriyerek son nefesini vermek üzere olan PKK’nın , çaresizlik ve tükenişinin de işaretidir

PKK’nın elinden kaçarak devlete teslim olan bazı örgüt militanlarının akıllara durgunluk ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =