İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Sibel Pişkin istifa etti

Kırklareli'de  İYİ  Partili Belediye Başkan Yardımcısı Burcu Özel ve Belediye Meclis üyeleri  İYİ   Parti  Kırklareli Kurucu İl  Başkanı  Savaş Çekinmez ve Yücel Oluçay'ın partilerinden istifalarının ardınd

haber7
0

Kırklareli de  İYİ  Partili Belediye Başkan Yardımcısı Burcu Özel ve Belediye Meclis üyeleri  İYİ   Parti  Kırklareli Kurucu İl  Başkanı  Savaş Çekinmez ve Yücel Oluçay ın partilerinden istifalarının ardından  İYİ   Parti  Lüleburgaz İlçe  Başkanı   Sibel   Pişkin  görevinden  istifa  etti.

 

 

BAĞIMSIZ OLARAK DEVAM EDECEKLER Kırklareli  İYİ   Parti  de şok istifalar yaşandı. Kırklareli Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Burcu Özel , Belediye Meclis üyeleri ve aynı zamanda  İYİ   Parti  Kırklareli Kurucu İl  Başkanı  Savaş Çekinmez ve Yücel Oluçay ortak bir bildiriyle partilerinden  istifa  ettiklerini duyurdu. Üç isim , Belediye Meclis üyeliklerine bağımsız olarak devam edecek.

ORTAK AÇIKLAMA YAPTILAR Belediye Başkan Yardımcısı Özel ve meclis üyelerinin yaptıkları ortak açıklamada ,  Parti  içinde demokrasi ve inançları ile bağdaşmayan uygulamalar nedeniyle  istifa  ettikleri belirtildi.

 

 

"PARTİ İÇİNDE DEMOKRASİ YOK" Açıklamada "Ne yazık ki  Parti  içinde demokrasi olmadığını da açıkça görmüş bulunmaktayız. Bizler bu uygulamaları kişisel olarak değil kitlesel olarak bakmaktayız. Kurulduğu günden bu yana onurla , fedakarlıkla , özveriyle emek verdiğimiz partimizden üzüntüyle  istifa  ediyoruz. Bizler demokrasiden asla ödün vermeyeceğiz. Bizler demokrasiden ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =