PSG'nin minik yıldızı Zeynep erkeklere taş çıkarıyor

Dünyanın önde gelen Fransız kulüplerinden  Paris Saint-Germain  tarafından Bursa'da açılan futbol akademisine katılan 9 yaşındaki  Zeynep Karakavak  , oynadığı futbol ve hırsıyla dikkati çekiyor

haber7
0

Dünyanın önde gelen Fransız kulüplerinden  Paris Saint-Germain  (PSG) tarafından Bursa da açılan futbol akademisine devam eden 9 yaşındaki  Zeynep Karakavak  , oynadığı futbol ve hırsıyla dikkati çekiyor.

 

 

Tek yumurta üçüzlerinden biri olarak dünyaya gelen  Zeynep  , henüz 6 yaşındayken futbola ilgi duymaya başladı.

Diğer iki kız kardeşi başka hobiler edinen , erkek arkadaşlarının "Kızlar futbol oynayamaz" demesine sinirlenip futbol oynamaya başlayan  Zeynep  in bu yeteneği ailesi tarafından fark edildi. Bunun üzerine harekete geçen aile , kızlarını  PSG  Futbol Akademisine gönderdi.

 

 

Kendi yaş grubundaki 16 erkek çocuğuyla futbol oynayan  Zeynep  , hırsı ve futbola olan tutkusuyla antrenörleri tarafından da el üstünde tutuluyor.

Zeynep Karakavak , futbolla okulda tanıştığını söyledi. Diğer çocukların futbol oynarken eğlendiğini görünce kendisinde de merak oluştuğunu ve onlara katıldığını belirten  Zeynep  , bu sporu çok sevdiğini dile getirdi.

Okulda tek futbol oynayan kız olduğunu için arkadaşları tarafından dışlandığını anlatan  Zeynep  , şöyle konuştu:

"Arkadaşlarım Kızlar futbol oynayamaz deyip benimle dalga geçti. Ben de bu yüzden futbol oynamaya başladım. Daha çok oynayınca futbolu sevdim ve devam ettim. Ailem bana destek oldu. 3 yıl okulda futbol oynadıktan sonra  PSG  nin futbol ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =