Dilmen: Kırmızı kart çıkmalıydı

Süper Lig'de oynanan Beşiktaş - Başakşehir maçının ilk yarısının son anlarında tartışmalı bir pozisyon yaşandı.

haber7
0

45+1. dakikada Başakşehir den Guldbrandsen ve Beşiktaş tan Douglas arasında yaşanan ikili pozisyonda Guldbrandsen kendisini yerde buldu ve hakemden  kart  bekledi.

Karşılaşmanın hakemmi Suat Arslanboğa ise Guldbrandsen in Douglas a faul yaptığı kararını verdi ve hemen ardından ilk yarıyı bitirdi.

BAŞAKŞEHİR DEN TEPKİ GELDİ

Hakemin ilk yarıyı bitirmesinin ardından Başakşehirli futbolcular , Arslanboğa ya tepki gösterirken Neden VAR a bakmıyorsun? eleştirisinde bulundu. Bu tepkilerin ardından Arslanboğa , Başakşehir den Uğur Uçar ve yardımcı antrenör Stephan Tomas a sarı  kart  gösterdi.

Başakşehir , pozisyonun ardından Twitter hesabından  Kırmızı   kart  beklediğimiz pozisyonda hakem Suat Arslanboğa ilk yarıyı bitirdi ve itirazdan ötürü yedek kulübemizdeki bir kaç futbolcumuza sarı  kart  gösterdi. paylaşımında bulundu.

RIDVAN DİLMEN: KIRMIZI GİBİ GÖZÜKÜYOR

Devre arasında Rıdvan  Dilmen  , pozisyon hakkında İlk yarının sonundaki pozisyon , bariz gol şansından  Kırmızı   kart  gibi gözüküyor. Suat Arslanboğa , Douglas ı atmamak için bitirdi zaten , VAR ile falan uğraşmayayım dedi. Ayaküstü gördüğüm , bariz gol şansından  Kırmızı  kart. Gitmek isteyen Başakşehirli oyuncu. sözlerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =