Lucescu kapıları kapattı! 'Asla gitmem'

Ukrayna basınına konuşan Mircea  Lucescu  , yıllarca çalıştırdığı Shakthar Donetsk'in rakibi Dinamo Kiev'e  Asla  gitmeyeceğini belirtti.

haber7
0

Son olarak Türkiye A Milli Takımı nı çalıştıran Mircea  Lucescu  , Ukrayna da gazetecilere açıklamalarda bulundu.

 

 

Ukrayna basınında isminin  Dinamo Kiev  ile anılması hakkında konuşan  Lucescu  , O kadar uzun zaman Shakthar ı çalıştırdıktan sonra  Dinamo Kiev  e gideceğimi mi sanıyorsunuz? sözlerini kullandı.

 Lucescu  YU HER ZAMAN BEKLERİZ

 

 

Öte yandan 73 yaşındaki teknik adam ile ülkesi Romanya dan Rapid Bükreş in ilgisinin devam ettiği belirtildi. Rapid Başkanı Dan Tudorache ,  Lucescu  ile her konuştuğumda burada kendisini beklediğimizi söylüyoruz. Bizim için anlamı büyük bir insan. Her türlü yardımına açığız. şeklinde konuştu. Rapid Bükreş i şu anda Beşiktaş ın eski futbolcusu Daniel Pancu çalıştırıyor. Pancu , geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda  Lucescu  ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağını belirtmişti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =