Attamah: Daha çok maç var, moralimizi bozmayacağız

Çaykur Rizesporlu futbolcu Joseph  Attamah  , sahalarında oynadıkları iki maçta istedikleri sonuçları alamadıklarını belirterek , "Önümüzde  Daha   çok   maç  var.  moralimizi  bozmadan takımımızı sezo

haber7
0

Çaykur  Rizespor  un Ganalı ön liberosu Joseph  Attamah  , lige iyi başladıklarını ancak sahalarında oynadıkları son iki maçta istedikleri sonuçları alamadıklarını söyledi. 25 yaşındaki futbolcu , "İçerideki 2 maçtan sadece 1 puan toplayabildik. Ama bu demek değil ki her şeyi kaybettik. Üzgünüz 2 maçta 1 puan aldığımız için ancak önümüzde çok maç var. Bu takımın  Daha  fazla puan toplayabilmesi için elinde gerekli malzeme de var. Biz oyuncular olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz , yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki maçlarda istediğimiz sonuçları yakalayarak bu takımı lig sonunda hak ettiği yere taşımak istiyoruz" dedi.

Cuma günü oynayacakları Başakşehir karşılaşmasını değerlendiren  Attamah  , "Cuma günü oynayacağımız maça , yaşadığımız puan kayıplarının bizim  moralimizi  bozmasına izin vermeden çıkacağız. Başakşehir karşısında yapmamız gereken tek şey odaklanıp , iyi bir sonuç çıkarmak. Ligin ilk maçlarında bunu başarmıştık , çok iyi sonuçlar elde etmiştik. Başakşehir karşısında da aynı planla dönmemiz gerektiği inancındayım. Sadece işimize odaklanmamız gerekiyor. Bu iki maçtaki moral bozukluğunun geçici olduğunu kabul etmeliyiz. Takım olarak tek hedefimiz oradan iyidir sonuçta dönmek" diye konuştu.

Başakşehir den ayrılma konusunda herhangi bir kırgınlığı ve pişmanlığı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =