Selçuk İnan, Şeyhmus'un hayalini gerçeğe çeviriyor

Diyarbakır'da doğuştan bedensel engelli  Şeyhmus  Baran'ın (12) , 'Galatasaray maçı izleme' hayali olduğunu soysal medyadan öğrenen futbolcu  Selçuk   İnan  ,  Şeyhmus  ile görüşerek , Cumartesi gün&uu

haber7
0

Sosyal medyada dezavantajlı çocuklar için etkinlikler düzenleyen Çocuklar Üşümesin grubu üyeleri , bedensel engelli  Şeyhmus Baran  ın  hayalini  sosyal medya hesaplarında paylaşarak destek çağrısında bulundu.

Şeyhmus un  hayalini  sosyal medyadan öğrenen Selçuk  İnan  , kendisiyle görüşerek Cumartesi günü oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe maçına davet etti.

"ASLAN PARÇASI" DİYEREK SESLENDİ

Şeyhmus u görüntülü arayan Selçuk  İnan  , kendisine "aslan parçası" diyerek seslenip , şunları söyledi:

"Fenerbahçe maçına geliyorsun. Maçı en önde izleyeceksin. Orada sana imzalı formamı da vereceğim. Canım kardeşim , seni heyecanla bekliyorum." Görüşmede  Şeyhmus  , Selçuk a sevgilerini ifade etti.

Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izleyecek olmanın heyecanını yaşayan  Şeyhmus  , derbiyi kazanacaklarını söyledi. Seyhmus , "Selçuk  İnan  ı çok seviyorum. Çok heyecanlıyım , maçı izleyeceğim. Fatih Terim i ,  Galatasaray  taraftarlarını çok seviyorum" dedi.

Şeyhmus un babası Ali Baran (47) ise oğlunun hayalinin gerçekleşeceğinden dolayı mutluluğu olduğunu belirterek , şunların söyledi:

"Benim oğlum camide namaz kıldıktan sonra , Çocuklar Üşümesin üyeleri onu görmüş. Arabası üstündeki sarı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =