Büyük fırsat! İndirim kampanyası bugün başlıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik ikinci  indirim   kampanyası   bugün  başlıyor.

haber7
0

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığının borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik  indirim  kampanyasına başvurular bugün başlıyor.

YÜZDE 22 İNDİRİM YAPILACAK TOKİ den yapılan yazılı açıklamaya göre , bu yıl ikincisi düzenlenen kampanyada alıcılara peşin ödemelerde yüzde 22  indirim  yapılacak.

Kampanyadan bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanabilecek. Bu kişiler , borç bakiyesinin yüzde 25 inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 22  indirim  kampanyasından faydalanabilecek.

SON BAŞVURU TARİHİ 18 EKİM

Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları , yarından itibaren 18 Ekim e kadar ilgili bankaya başvurabilecek. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu  indirim  oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

İndirim uygulaması kapsamında bulunan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının , başvuru tarihi itibarıyla  TOKİ  ye ödemekle yükümlü oldukları aidat , emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerekiyor.

Kampanyadan , satışları 2018 Haziran sonuna kadar yapılmış ve geri ödeme taksidi 2018 Haziran sonuna kadar başlamış konut ve iş yeri sahipleri yararlanacak. Taksit sayısı 12 ay ve daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =