Korkunç detaylar ortaya çıktı! Nöbet çıkışı dehşet

İzmir’in Tire ilçesinde , bir hemşire , barışma teklifini reddeden eski kocası tarafından sokak ortasında yaklaşık 30 yerinden bıçaklandı.

haber7
0

Ağır yaralanan iki çocuk annesi talihsiz kadına ilk müdahale görev yaptığı hastanede yapıldıktan sonra İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Gözü dönmüş koca ise suç aleti ekmek bıçağını çöpe atarak olay yerinden yaya olarak kaçarken yakalandı. "Eşinizi niye bıçakladınız?" sorusuna “Çok sevdiğim için” yanıtını veren zanlı , polis tarafından gözaltına alındı.

İzmir’in Tire ilçesinde , eski eşi Günay Alkan tarafından sokak ortasında bıçaklanan hemşire Fatma Tüfenkçi’nin , tedavisi Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sürüyor.

Türk Sağlık Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Barış Koçak , sağlık durumu ile ilgili de bilgi verdiği Tüfenkçi’nin nöbet çıkışı hastanenin önünde Alkan tarafından bıçaklandığını söyledi.

Koçak , "Meslektaşımız mesai bitiminde yaklaşık 30 yerinden bıçaklanarak , yaralandı. Şu anda doktorlardan öğrendiğimiz kadarıyla genel sağlık durumu , bu kadar bıçaklanma olayının ardından ne kadar iyi olabilirse o kadar iyi. Çok net bir şey söyleyemiyorlar ama bilinci yerinde , tepki veriyor" dedi.

UZAKLAŞTIRMA KARARI VARDI İDDİASI

Hayati tehlikesinin bulunmadığını da belirten Barış Koçak , Alkan’nın uzaklaştırma kararının bulunduğunu öne sürerek , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =