Son gününde TEKNOFEST’e ziyaretçi akını

ATATÜRK Havalimanında gerçekleşen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği  Teknofest  bugün sona eriyor.  Teknofest  bugün de farklı illerden gelenlerle birlikte  ziyaretçi  akınına uğradı.

haber7
0

Festivale Bursa dan geldiğini ifade eden Kaan Mert Boşnak , "Tek kelimeyle harika. Daha Solo Türk gösteri yaptı , ataklar gösteri yapıyor şu an. Büyüleyici. Zaten bütün bir yıl bu etkinliği bekledim. Bir günümü de ayırdım , kalktım Bursa dan geldim. Geldiğime kesinlikle değdi. Daha birçok da gösteri olacak. Türk Yıldızları , Russian Nigts varmış. Onlar da gösteri yapacaklarmış. Bekliyoruz bakalım. Onları da izleyeceğiz" şeklinde konuştu.

EN ÇOK İLGİMİ ÇEKEN SON TEKNOLOJİ SİLAHLAR OLDU

Kastamonu dan Teknofest için vakit ayırıp İstanbul a geldiğini ifade eden Hüseyin Değirmenci "Çok güzel. Çok enteresan. Ülkemiz açısından mükemmel bir duygu içerisindeyim şu anda. Herhalde geleceğimizi çok daha parlak günler bekliyor. Ben çok huzurluyum ve memnun oldum buraya geldiğimden. Aşırı yoğunluk vardı yolda tabii , son gün olduğu için herhalde. Ben de bugüne kendimi zor ayarladım. Birkaç gün önce gelmek istiyordum gelemedim. Ben çok memnunum. Ülkemize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah doğru şeyler yapıyoruz. Benim en çok ilgimi çeken son teknoloji silahlar oldu" ifadelerini kullandı.

ÇOK YOĞUNLUK VAR AMA DEĞER

Yalova Çiftlikköy den öğrencileri ile birlikte festivale gelen Mustafa Dalgıç ise , "Yalova dan Geldik. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =