Meteoroloji 4 ili uyardı: Sağanak geliyor

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre , Doğu Karadeniz kıyılarında ,  Sinop  ,  Artvin  ve  Ordu  çevreleri ile Kastamonu'nun kıyı kesimlerinde  Sağanak  bekleniyor. Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinin karla karışık

haber7
0

Doğu Karadeniz kıyılarında ,  Sinop  ,  Artvin  ve  Ordu  çevreleri ile Kastamonu nun kıyı kesimlerinde  Sağanak  bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son değerlendirmelerine göre , Türkiye nin kuzey kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu olması , Doğu Karadeniz kıyıları ,  Sinop  ,  Artvin  ve  Ordu  çevreleri ile Kastamonu nun kıyı kesimlerinde  Sağanak  öngörülüyor.

Doğu Karadeniz in yüksek kesimlerinin (2 bin metre üstü) karla karışık yağmur ve kar yağışlı , diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların bu akşam saatlerinde Rize ve  Artvin  in kıyı kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Rüzgarın Marmara nın güneybatısı ile Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden esmesi öngörülüyor.

Hava sıcaklıklarının Güneydoğu kesimlerde azalacağı , diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =