Atiba: 'Büyük hayal kırıklığı yaşıyorum'

Beşiktaş'ın Kanadalı oyuncusu  Atiba  Hutchinson , Slovan Bratislava yenilgisini "Büyük  hayal   kırıklığı  yaşadık" sözleriyle değerlendirdi.

haber7
0

Maçla ilgili olarak , "Büyük bir  hayal   kırıklığı  yaşadık." diyerek sözlerine başlayan  Atiba  Hutchinson , "Garip bir maç oldu. Başlangıçta istediğimiz gibi maçı kontrol edemedik. İlk yarının sonlarına doğru toparlandık. Öne geçtik ve devreye böyle girdik. İkinci yarı hatalar yaptık , konsantrasyon eksikliği diyebiliriz. 2. yarıda bazı hatalar yaptık. Bunu gevşeklikle ve konsantrasyon eksikliğiyle açıklayabiliriz. Rakip oyuna ortak oldu ve daha sonra bulduğu gollerle galip geldi. Çok büyük bir  hayal  kırıklığına uğradık." dedi. 

 

 

"DÜZELTMEMİZ GEREKEN ŞEYLER VAR"

Takımın durum değerlendirmesini de yapan tecrübeli futbolcu , "Yapmamız , düzeltmemiz gereken bir çok şey var. Avrupa da oynayacağımız beş maç daha var. Kolektif ve bireysel anlamda düzeltmemiz gereken noktalar var. Konsantrasyonu yüksek tutup bunu bir an önce yapmamız gerekiyor. 

 

 

"Bu durumu nasıl düzelteceksiniz?" sorusuna ise Kanadalı , "Zor bir durumda olduğumuzun farkındayız. Burada yapılması gereken öncelikli şey ortaya sağlam bir karakter koymak. Bunu da bir sonraki maçta yapmaya çalışmalıyız. Bu hataları düzeltmek için daha fazla çalışmamız gerekiyor. Kolektif anlamda da daha güçlü olmalıyız. Birbirimiz için mücadele etmeliyiz. Burada yapmamız gereken hemen yarın antrenmandan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =