İYİ Parti'den erken seçim uyarısı: İntihar olur!

 İYİ   Parti  Sözcüsü Yavuz  Ağıralioğlu  ,  Erken   seçim  iddialarıyla ilgili "Hükümetin  seçim  konusunda rasyonel davranamadığını gördük. Hükümetin siyasi esnekliğini kaybettiğini dü

haber7
0

İYİ Partili  Ağıralioğlu  , Genel Başkan Meral Akşener liderliğinde toplanan Başkanlık Divanı’nın ardından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ağıralioğlu , Devlet , terörü destekleyenlerin canına okur. Milletin anası ağlamasın diye terörün hamiliğini yapan ne kadar şer odağı varsa onların anasını ağlatır ki milletin anası ağlamasın. Vazifesi bu olanlar devleti sanki muhalefet kapılarında eylem yapacak acziyet görüntüsüne taşıyamazlar dedi.

MİLLETİN DERDİ GEÇİMKEN SEÇİM DİYEN TOKAT YER  

Erken seçim iddialarına ilişkin bir soruya da cevap veren  Ağıralioğlu  , "Hükümetin seçim konusunda rasyonel davranamadığını gördük. Hükümetin siyasi esnekliğini kaybettiğini düşünüyoruz. Ekonomi bu durumdayken seçime gitmek intihardır. Henüz bir şey konuşmak erken. Meclis’teki siyasi aritmetik bozulursa bir seçim üzerinden konuşuluyor. Ekonominin böyle olduğu bir ülke seçim gündemini kaldıramaz. Geçen seçimden sonra da ifade ettik milletin derdi geçimken ‘Seçim’ diyen tokat yer" diye konuştu. 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =