AK Parti'li Belediye Başkanları Afyonkarahisar'da buluşacak

 AK Parti  Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantıları’nın beşincisi , Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında Afyonkarahisar’da gerçe

haber7
0

AK  Parti  Yerel Yönetimler Başkanlığından yapılan açıklamaya göre , Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantıları nın beşincisi 20-21-22 Eylül tarihlerinde  Afyonkarahisar  da yapılacak.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin başkanlığını yürüteceği toplantıya ,  Afyonkarahisar  , Antalya , Aydın , Burdur , Denizli , Eskişehir , Isparta , İzmir , Konya , Kütahya , Manisa , Muğla ve Uşak olmak üzere , 13 şehirden gelen 155  Belediye  başkanı katılacak.

Bölge toplantısında ayrıca , il genel meclis  Başkanları  , büyükşehir belediyesi başkan vekilleri , il  Başkanları  , il yerel yönetimler  Başkanları  , il kadın ve gençlik kolları yerel yönetimler  Başkanları  da yer alacak.

Başarılı başkanlar tecrübelerini paylaşacak

Bölge toplantısının birinci gününde , önceki dönemlerde başarılı  Belediye   Başkanları  bilgi ve tecrübelerini , yeni  Belediye  başkanlarıyla paylaşacak.

Toplantının ikinci gününde basına açık bölümde protokol konuşmaları yapılacak ve ardından  Belediye  başkanlarına liderlik , halkla ilişkiler , etkili iletişim , kaynak geliştirme , mevzuat , bütçe ve personel yönetimi alanında uzmanlar tarafından eğitimler verilecek.

Bölge toplantısının son gününde ise şehirlerin kendine has sorunlarının ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =