Trump: Tek bir telefonla bir ülkeye girebiliriz!

ABD Başkanı Donald  Trump  , İran'a olası bir müdahale konusunda , "Orta Doğu'da neler olacağını göreceğiz.  Tek  bir  telefonla  bir  ülkeye  girebiliriz. Bunun bugün olması şart değil. Yarın olur , iki hafta sonra ol

haber7
0

Trump , California eyaletinin Meksika sınırında inşası devam eden sınır duvarında incelemelerde bulundu , buradaki süreç hakkında gazetecileri bilgilendirdi.

İran a olası bir askeri müdahale konusunda  Trump  , "Orta Doğu da neler olacağını zamanında göreceğiz. Bir müdahalede bulunmak her zaman kolaydır.  Tek  bir  telefonla  herhangi bir ülkeye girebiliriz. Bunun bugün olması şart değil. Yarın olur , iki hafta sonra olur." ifadesini kullandı.

Trump , geçen hafta görevden aldığı Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile de birçok konuda fikir ayrılıkları yaşadıklarını vurgulayarak , "Bolton gibi insanlar Irak a girmek istedi ve işler çok yolunda gitmedi. Bataklığa saplandılar. Orta Doğu da polis olduk. Bu korkunçtu." diye konuştu. 

Sınıra inşa edilen duvar ile güney sınırındaki yasa dışı göçmen krizini çözeceklerini vurgulayan  Trump  , "Artık daha fazla insan gelemeyecek." dedi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =