Hadsiz vekilde AB'ye çağrı: Türkiye'ye Volkswagen fabrikası kurulmasın

 Bulgaristan  Milliyetçi Hareket Partili , Avrupa Parlamentosu milletvekili  Angel Cambazki  , Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'na çağrıda bulunarak Volkswagen'in Türkiye'de fabrika kurmasının engellenmesini talep etti.

haber7
0

Bulgaristan medyasına konuşan Angel Cambazki , Alman şirketin fabrikasını çevreyle ilgili hiçbir mevzuata uymayan ve havayı dilediği gibi kirleten , insan haklarını ihlal eden , gazetecileri tutuklayan ve hapse atan  Türkiye  de inşa etme kararı almak üzere olduğunu belirtti.

"AVRUPA NIN PARALARI İSLAMLAŞMA SÜRECİNDE BULUNAN ÜLKEYE GİTMESİN , ERDOĞAN FİNANSE EDİLMESİN"

1 Kasım da göreve başlayacak olan  ab  Komisyonu Başkanı  Jean-Claude Juncker e seslenen Cambazki , bu anlaşmanın hayata geçirilmesinin önüne geçilmesini ve Avrupa nın paralarının İslamlaşma sürecinde bulunan ülkeye gönderilmemesini , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın finanse edilmesinin önüne geçilmesini talep etti.

BAKAN PEKCAN "YERİ BİLE BELLİ" DEMİŞTİ

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan , Alman otomotiv markası  Volkswagen  in  Türkiye  de kurması beklenen fabrikayla ilgili , "Manisa da yapılacak , yöresi bile belli" açıklamasında bulunmuştu.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =