Meteoroloji 4 ili uyardı: Sağanak geliyor

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre ,  Samsun  ,  Ordu  ,  Giresun  ve Trabzon'un iç ve yüksek kesimlerinde yarın öğle saatlerinden sonra  Sağanak  bekleniyor.

haber7
0

Samsun ,  Ordu  ,  Giresun  ve  Trabzon  un iç ve yüksek kesimlerinde yarın öğle saatlerinden sonra  Sağanak  bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre , yurt genelinin az bulutlu ve açık , gece saatlerinden itibaren kuzey kesimlerin yer yer parçalı bulutlu geçeceği , yarın öğle saatlerinden sonra  Samsun  ,  Ordu  ,  Giresun  ve  Trabzon  un iç ve yüksek kesimlerinde yerel olmak üzere  Sağanak  görüleceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığının Marmara ile Karadeniz kıyılarında 2 ila 4 derece azalacağı , diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı öngörülüyor.

Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu , Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif , ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =