Kuveyt Türk, konut ve araç finansmanında kar oranını düşürdü

 Kuveyt   Türk  Katılım Bankası , bireylere , işletmelere ve ülke ekonomisine katkı sunmak için finansman oranlarını değiştirdi. Banka ,  konut  finansmanı  kar  oranı yüzde 1 ,14'e ,  araç  finansmanı  kar  oranı ise yü

haber7
0

Kuveyt Türk ten yapılan açıklamaya göre banka , konut ve araç finansmanlarındaki  kar  oranlarını düşürdü , işletmelere yönelik olarak da her vade diliminde indirim gerçekleştirdi.

Tüm vade seçeneklerinde konut finansmanı  kar  oranı yüzde 1 ,14 e , araç finansmanı  kar  oranı ise yüzde 1 ,24 e düşürüldü.

Sigorta ürünlerini kullanan Kuveyt Türk müşterileri ise  konut   finansmanında  yüzde 1 ,11 , araç  finansmanında  ise yüzde 1 ,21 e kadar düşürülen  kar  oranlarından yararlanabiliyor.

Konut  finansmanında  120 aya , araç  finansmanında  ise 60 aya varan vade seçenekleri sunan Kuveyt Türk , bu sayede ev veya araç sahibi olmak isteyen vatandaşların bütçelerine katkı sağlamayı ve reel ekonomiye katkı sunmayı hedefliyor.

Kuveyt Türk , kurumsal ve ticari şirketler ile KOBİ lere yönelik TL finansmanlarında ise tüm vadelerdeki finansman oranlarında 250 baz puanlık indirim gerçekleştirdi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =