Cengiz'den Ali Koç'a: 'Yine arkadan sözler...'

 Galatasaray  Başkanı Mustafa  Cengiz  , Club Brugge maçı öncesi Fenerbahçe Başkanı  Ali  Koç'un açıklamalarına cevap verdi.

haber7
0

Mustafa  Cengiz  , "Geçen sezon Moskova da da hatırlarsınız  Yine  maçtan önce kelamlar vardı. 17 kulübün yayınladığı saçma bir bildiri vardı. 17 kulübün birleşip yaptığı bir açıklama , içeriği doğru olsa da  Galatasaray  a yönelik bir açıklamaydı.  Yine  ülkemizi temsilen burada bulunuyoruz ve  Yine   arkadan  dolaylı laflar... Bunlar hiç hoş şeyler değil. Hangi vizyon içerisinde bunlar dile getiriliyor , açıklamada zorlanıyorum." ifadelerini kullandı.

"İNSANI HAYVANDAN AYIRAN EDEPTİR"

"Eskilerin bir lafı var. Zırva tevil götürmez. Saçmalamanın açıklaması olmaz." diyerek sözlerini sürdüren Mustafa  Cengiz  , "Saçmalayan birine yanıt verirseniz siz de saçmalarsınız. Hollanda nın öne geçmesi , önümüzdeki dönem Türk futbolunu geriye düşürür. Türk futbolunu kalkındırma amaçlıyız diyoruz fakat öne gidenleri çekme çabasındayız. Edebimi de bozmak istemiyorum. İnsanı hayvandan ayıran şey edeptir." dedi.

"19:05 EYLEMİ BİLİNÇLİ YAPILDI"

Galatasaray Başkanı , "UEFA nın atacağı mesajı TFF atıyor. Neden TFF , neden isim zikretmiyor?  Galatasaray  ve diğer kulüplerimiz Türkiye yi Avrupa da temsil ediyor. Kavga ve çatışmayla bu toplum daha da huzursuzluğa gider. Saygısız olmak istemiyorum ama o camiaları temsil eden insanların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =