PTT çalışma saatleri: Postane sabah kaçta açılıyor? Öğle araları ne kadar?

 PTT  , 23 Ekim 1840 tarihinden günümüze dek tüm Tükiye'de mesai  saatleri  içerisinde vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye'nin en büyük pota ve lojistik firmalarından bir olan Posta ve Te

haber7
0

Türkiye nin en büyük posta ve dağıtım firmalarının başında gelen  PTT  , milyonlarca vatandaşa şubeleri aracılığı ile yoğun bir hizmet veriyor. 23 Ekim 1840 tarihinden günümüze dek hizmet veren Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü nün  çalışma saatleri  ise gerek erkenden sıraya girebilmek için gerekse işlemlerini tamamlamak isteyen vatandaşların en çok sorduğu sorular arasında yerini alıyor? Biz de sizler için  PTT   çalışma saatleri  ne zaman?  PTT  ne zaman kapalı? Hafta sonu açık mı? sorularına yanıt verdik.

PTT ÇALIŞMA SAATLERİ!

PTT şubeleri hafta içi her gün  sabah  8.30 da açılıyor. 12.30 ila 13.30  saatleri  arasında öğle arasına giren şubeleri 17.30 da kapanıyor. Ayrıca Türkiye genelinde yer alan tüm  PTT  şubeleri yukarıda belirtilen çalışma saati kapsamında hizmet vermeye devam ediyor. 

PTT HAFTA SONU YANİ CUMARTESİ - PAZAR AÇIK MI?

Merkez  PTT  şubeleri dışında Cumartesi günü tüm  PTT  ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki  PTT  şubeleri 13.30  kadar  hizmet vermektedir.

PTT MÜŞTERİ HİZMETLERİ!

PTT şubelerinden yapılan işlemlerle ilgili müşteri hizmetleri aracılığı ile de bilgi almak mümkün.  PTT  müşteri hizmetleri numarası: 444 1 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =