Xiaomi PTT şubelerine stand kuracak! Xiaomi başlangıç için 100 şube seçti!

Xioami , Türkiye'nin en büyük posta ve dağıtım firması olan  PTT  ile anlaşma imzaladı. 179 yıldır Türkiye'de hizmet veren Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi , Xiaomi'nin Türkiye'deki en büy&

haber7
0

Xiomi , 179 yıldır Türkiye de posta ve dağıtım hizmeti veren  PTT  ile anlaştı. Çinli teknoloji devinin Türkiye deki en büyük distribütörü TürkMi ile yapılan anlaşma neticesinde Xiomi ürünlerini  PTT  mağazalarından satın almak mümkün hale geliyor.

PTT ŞUBELERİNE  XİAOMİ  STANDI KURULACAK!

PTT’nin İstanbul , Ankara , İzmir ve Gaziantep şubelerinde başlayacak uygulama zaman içerisinde Türkiye çağındaki tüm  PTT   şubelerine  kurulacak. Yine başlangıç olarak Xiaomi nin Redmi Go ,  Redmi 6A  , Redmi 7 ,  Redmi Note 7  model akıllı telefonları , Mi Band 3 akıllı saati , Mi 5000mAh ve Mi 10000mAh  powerbank  cihazları ile satış başlayacak ilerleyen süreçte ise ürün yelpazesinin genişletilmesi bekleniyor. 

 PTT GENEL MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA!

Konuyla ilgili konuşan  PTT  Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ise şunları söyledi;

“Kurumumuz ile TürkMi arasında yapılan işbirliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde  100  noktaya ulaşmasını hedefliyoruz.”

İşbirliği hakkında konuşan TürkMi Genel ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =