Amasya'da kadınlara özel çayevi

Amasya'da belediye tarafından  kadınlara   özel  çay evi açıldı. Hilal Çay Evi adı verilen , sadece  kadınlara  hizmet veren işletme ilgi görüyor.

haber7
0

Amasya da 250 metrekarelik alanda belediye tarafından  kadınlara  özel çay evi açıldı. Hilal Çay Evi adı verilen 2 kadın personelin çalıştığı işletemeye gelen kadınlar çay içiyor , sohbet ediyor.

​Amasya Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Serpil Demir , "Belediye başkanımız  kadınlara  rahat bir ortam ve çay evi hazırlayacağı sözünü vermişti. Bu sözünü kısa sürede tutarak , belediye binamızın hemen yanında çay evini oluşturdu. Kadınlarımız mesai saatleri içinde açık olan çay evimizden faydalanıyorlar" dedi.

Çay evine gelen Zübeyde Didem Kılınç da , "Bizler belediye personeli olarak burayı çok iyi değerlendiriyoruz. Öğle aralarında uzağa gitmek zorunda kalmadan , burada vakit geçirebiliyoruz. Belediyeye gelen vatandaşların da bekleme sürelerini değerlendirmeleri için oldukça güzel bir yer oldu. Vatandaşın mutluluğu bizi de mutlu ediyor. Amasyalı  kadınlara  hayırlı olsun" dedi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =