HDP belediyesinde o görüntü dikkat çekti! Paralar...

HDP'li belediyenin araçlarının ,  HDP  İlçe Başkanının işyerinde tamir edildiği ortaya çıktı. Belediyenin gider harcamalarını HDP'li vekil Hüseyin Kaçmaz'ın kardeşi ve  HDP  ilçe başkanı Ma

haber7
0

Silopi Belediyesine ait araçların tamamı HDP Silopi İlçe Başkanı  Mahmut Efşin  in dükkanında tamir edildiği fotoğraf karelerine yansırken , belediye kademe birimine lazım olan araç yedek parçalarının da Kademe Biriminden sorumlu  HDP  li vekil Hüseyin Kaçmaz ın kardeşi Meclis Üyesi Abdullah Kaçmaz ve  HDP  ilçe başkanı  Mahmut Efşin  in oğlu Meclis Üyesi Burhan Efşin in yaptığı iddia edildi.

Silopi de 31 Mart yerel seçimlerini kazanan  HDP  , belediyenin gelir bütçesinden milyonlarca paranın bir kısmını teröre , bir kısmını da kendi aralarında bölüştüğü iddia ediliyor. 31 Mart yerel seçimlerde oğlunu meclis üyesi yapan  HDP   Silopi  İlçe Başkanı Efşin , arızalanan araçları kendi işyerinde tamir ederek yüklü miktarda fatura gönderdiği iddia edildi.

KADEME SORUMLULARIN BİRİ VEKİL KARDEŞİ BİRİ İLÇE BAŞKANININ OĞLU

Silopi Belediyesi Kademe birimin de sorumlu olan  Mahmut Efşin  in oğlu ve aynı zaman da  HDP   Silopi  Belediyesi Meclis Üyesi Burhan Efşin ile  HDP   Silopi  Milletvekili Hüseyin Kaçmaz ın kardeşi ve aynı zaman da  Belediye  meclis üyesi Abdullah Kaçmaz , araçların tamiratı , parça alım ve satımlarının tamamının kendilerinin yaptığı , araç tamiratının da kendi işyerlerinde yaptığı iddia edildi.

KAYYUMLARDAN SONRA FATURALAR ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =