İmamoğlu ile İnce arasında savaş erken başladı: Belgeyi yayınladılar

2023'te yeniden Cumhurbaşkanı adayı olacağını ilan eden Muharem İnce'ye ,  İmamoğlu  adına yanıt 'Dün dünde kaldı cancağzım. Artık mekanın yeni sahibi var' diyen Necati Özkan'dan gelmişti.  İnce  cephes

haber7
0

Son Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem  İnce  , yeniden aday olacağını ilan etmişti. Geçen hafta Haber Türk’te Didem Aslan’ın programına konuk olan  İnce  , 2023’teki Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili “Meydanlar dolacak Muharrem  İnce  aday olacak. Bu böyle yarım kalır mı” ifadelerini kullanmıştı.

Muharrem İnce’nin bu çıkışına Ekrem  İmamoğlu  cephesinden jet hızıyla yanıt geldi. İmamoğlu’nun seçim döneminde kampanya direktörlüğünü yapan isim olan Necati Özkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda , “Dün dünde kaldı cancağzım. Artık mekanın yeni sahibi var” ifadelerini kullandı.

Özkan , Ekrem İmamoğlu’nun İBB adaylığı sürecinde en yakınındaki isimlerdendi. İmamoğlu’nun seçim kampanyasını o yürüttü. Özkan’ın mesajı İmamoğlu’nun İnce’ye yanıtı olarak değerlendirildi ve parti içinde “hizipcilik” tarışması başladı.

Peki Ekrem  İmamoğlu  adına konuşabilecek derecede kendisini yetkili göre Necati Özkan’a Muharrem  İnce  cephesinden ne yanıt geldi?

Özkan’ın “Dün dünde kaldı cancağzım. Artık mekanın yeni sahibi var” mesajına “Muharrem  İnce  Destek” adındaki Twitter hesabından belgeli bir yanıt geldi.

İnce’nin sosyal medya faaliyetini yürüten bu hesap , Özkan’ın alacakları için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =