Başkan Erdoğan, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i kabul etti

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  , Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  Başkanı   Nihat   Özdemir  ve yönetim kurulu üyelerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde  kabul  etti.

haber7
0

Başkan Recep Tayyip  Erdoğan  ,  Türkiye Futbol Federasyonu  (TFF)  Başkanı   Nihat  Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini  kabul  etti.  Erdoğan  ayrıca , Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Yönetim Kurulu  Başkanı  Bedros Şirinoğlu nu da  kabul  etti..

 

 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi nde gerçekleşen kabulde  Başkan   Erdoğan  a , Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu , İletişim Başkanı Fahrettin Altun , Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da eşlik etti.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =