MEB'den Mahmut Tuncer'li ders kitabı açıklaması

 Milli Eğitim Bakanlığı  , sosyal medya üzerinden paylaşılan ve sanatçı  Mahmut  Tuncer'in sözünün olduğu kitabın , okullarda öğrencilere verilmediğini açıkladı.

haber7
0

Sosyal paylaşım sitesi Twitter da  Mahmut   Tuncer  in fotoğrafıyla birlikte , Mantık sizi A noktasında B noktasına götürür. Halay ise her yere sözünün paylaşıldığı kitabın okullarda  ders   kitabı  olarak okutulduğu iddia edildi.

İddiaların sosyal medyada yayılması üzerine  Milli Eğitim Bakanlığı  ndan bir bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirmede şöyle denildi:

Sosyal medyada paylaşılan ve bir sanatçının görsel ve sözlerine yer verilen kitapla ilgili aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur. Sosyal medyadaki paylaşımda yer verilen söz konusu kitap , okullarımızda öğrencilerimize sunulan  ders   kitabı  ve eğitim materyali değildir.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =