Babanın gözyaşları! Kızını görünce dayanamadı...

Günlerdir aranan 21 yaşındaki Dilara , 6 ay sonra Esra Erol'un programında bulundu.

haber7
0

Canlı yayına katılan anne Mukaddes ve  baba  Sabri , bu süreçte kızlarından hiçbir şekilde haber alamadıklarını ve kızlarının bir gece kulübünde çalıştırıldığından şüphe ettiklerini söyleyerek Esra Erol’dan yardım istedi. 20 madalyaya sahip lisanslı sporcu Dilara Keklik’le ilgili çok geçmeden haber geldi.

Gelen ihbarlar , 21 yaşındaki  Dilara Keklik  in Elazığ’da bir gece kulübünde konsomatrislik yaptığı yönündeydi. Bunun üzerine harekete geçen Esra Erol ekibi , soluğu Elazığ’da aldı. Yapılan yoğun araştırma sonucu  Dilara Keklik  Elazığ’da bulundu.

Cuma günü canlı yayına bağlanan  Dilara Keklik  , anne ve babasıyla görüşmek istemediğini ve bu işi yapmaya devam edeceğini söyleyerek izleyenleri şaşkına çevirdi. Gözyaşları içerisinde kızlarına seslenen anne ve  Babanın  feryadı , Tüm Türkiye’yi ağlattı.

DİLARA ANNE VE BABASIYLA KUCAKLAŞTI 

Hafta sonu Esra Erol’da ekibinin yoğun çalışmaları sayesinde  Dilara Keklik  , İstanbul’a gelmeyi kabul etti. Bugün yayında sürpriz bir gelişme yaşandı. Dilara , aylar sonra önce annesiyle stüdyo dışında hasret giderdi. Daha sonra canlı yayına gelerek babası ile kucaklaştı. Gözyaşlarına hakim olamayan  baba   Sabri Keklik  ,  Kızını  gördüğü anda fenalaştı.

Ailesini terk ettiği için çok pişman olduğunu dile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =