Ersun Yanal: 'Hata yapabilirsiniz ama...'

Fenerbahçe teknik direktörü  Ersun   Yanal  , 3-1 kaybettikleri Aytemiz Alanyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Fenerbahçe Teknik Direktörü  Ersun   Yanal  , "Korkumuz yok. Bahanemiz yok. Özellikle bu hatalar sonrasında oyunu bırakmakla ilgili de asla böyle bir şey olmayacağını , olmaması gerektiğinin altını çiziyorum. Bu da bizim bugün kaybettiğimizin kazanımıdır. Bir daha olmayacak."dedi.

 

 

Süper Lig’in 4. hafta kapanış maçında Aytemiz Alanyaspor , sahasında ağırladığı  Fenerbahçe  yi 3-1 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan  Fenerbahçe  Teknik Direktörü  Ersun   Yanal  , golü yeyinceye kadar oyunun hakimi olduklarını hatırlatarak , golün ardından yine  Hata  ile gol yediklerini söyledi.

“Hatalı gol yiyebiliriz ,  Hata  yapabiliriz eksik olabiliriz  ama  asla oyundan vazgeçmemeliyiz , asla oyunu bırakmamalıyız” diyen  Yanal  , “Oyunun vazgeçilmesi bu işin en kötü olan tarafıdır. Bu asla böyle devam etmez. Böyle mümkün değildir. Bütün oyuncularımız bunu biliyor ve anlıyor alacaklardır. Hepimiz bugünü bu kaybedilenin kazanımı olarak görmek ve asla bir oyunun bırakılmamasını , tekrar edilmemesini sağlamak zorundayız” şeklinde konuştu."Bir daha olmayacak"

 

 

Yenilen 3 golünde de bireysel hatadan kaynaklandığı yönündeki bir soruya ise  Ersun  Yenal , “Hatalar yapılır ve hataların altını aramak ve nasıl olduğuna bakmak kolay değil. Hele ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =