Yılan korkusu yüzünden 45 gündür damda uyuyorlar

Antalya’da evine yılanların yuva yaptığını ileri süren Dilek Dağcıoğlu , 3 çocuğuyla birlikte korkudan eve giremiyor. Evin çatısında uyuyan Dağcıoğlu ve çocukları , yetkililerden yardım bekliyor.

haber7
0

Antalya’nın Kepez ilçesinde oturan 3 çocuk annesi Dilek Dağcıoğlu , 2 yıldır kirada kaldığı evine son 1 ,5 aydır korkudan giremiyor. Daha önce ahır olarak kullanılan evinin ahşap zemininde siyah renkte irili , ufaklı yılanlar gördüğünü söyleyen Dağcıoğlu , korkudan mobilyalarını dışarı çıkarıp evinin önünde oturuyor , geceleri ise çocuklarıyla birlikte çatıda uyuyor. Daha önce belediye ve itfaiye ekiplerine durumu bildirdiğini ancak ekiplerin gelip ilaçlamasına rağmen çözüm olmadığını aktaran Dağcıoğlu , maddi imkansızlıklar yüzünden de evden çıkmadığını belirtti.

 

 

“1 ,5 aydır psikolojim bozuldu”

Dağcıoğlu , yılanları ilk gördüğü an dışarıdan geldiklerini düşündüğünü , ancak daha sonra evin içerisinde birkaç kez daha karşılaşınca yuva yaptıklarını anladığını söyledi. Olay sonrası itfaiye ve belediye ekiplerini aradığını belirten Dağcıoğlu , “2 defa itfaiyeyi aradık. Onlar gelip baktılar ve ‘Acil bu evden çıkmanız gerek. 4-5 yerde yuva yapmışlar dediler. Belediye , ilaçlama için personel gönderdi , o da korkusundan giremedi. Ben cesaretlenip 3 çocuğum için kendim girdim , her yeri ilaçladım. Bir hafta sonra tekrar görünce 1 ,5 aydır psikolojim bozuldu” dedi.“Can güvenliğimiz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =