Asyalı turist bütün gece kendini aradı

İzlanda'da bir  turist  , gezi ekibinden birinin kaybolması üzerine  arama  çalışmalarına katıldı.  turist  kadın daha sonra aranan kişinin kendisi olduğunu fark edip durumu polise bildirdi. Kadının tarif edilenin kendisi olduğunu a

haber7
0

İzlanda da ilginç bir olay yaşandı. Eldgja volkanik bölgesi gezisi esnasında , grup otobüsü mola verdi. Gezi grubundan bir kadın mola esnasında kıyafetlerini değiştirip gruba geri katıldı. Kıyafetlerini değiştiren kadını tanıyamayan grup , aralarından bir kişinin eksik olduğunu sandı. Bunun üzerine polisin de dahil olduğu  arama  çalışmaları başladı.

 

 

"1.60 cm boylarında , koyu renkli kıyafet giymiş ve iyi İngilizce konuşan bir  Asyalı  kadın" tarifinde kendisinden bahsedildiğini anlayamayan kadın bütün bir  gece  boyunca yaklaşık 50 kişiyle beraber  kayıp  turisti aramaya devam etti.

Ertesi gün kadın kendisinden bahsedildiğini fark edip durumu polise bildirdi. Böylelikle  arama  çalışmalarına son verildi.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER 7 / DIŞ HABERLER SERVİSİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =