Feyzioğlu: Bu işi kim yapar diye düşündük, Binali Bey'e gittik!

TBB Başkanı Metin  Feyzioğlu  , Erzincan Barosu binasının alım sürecini anlatırken  Binali  Yıldırım'ı anarak , 'bu  işi   kim  çözer  diye   düşündük  ,  Binali  Bey'e  gittik  , pazarlığı o yaptı , binayı &cce

haber7
0

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin  Feyzioğlu  , Erzincan Barosunun yeni hizmet binasını ziyaret ederek , Baro Başkanı Adem Aktürk ten bilgi aldı.

Feyzioğlu , burada yaptığı açıklamada , Sivas Kongresi nin 100. yılı olduğunu hatırlattı.

Türkiye Barolar Birliği olarak önce Samsun , ardından Erzurum da toplantı yaptıklarını belirten  Feyzioğlu  , bugün ise Sivas a gittiklerini söyledi.

"YARGI REFORMU İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ"

Feyzioğlu , Yargı Reformu Strateji Belgesi ne değinerek , "Baroların asli görevi meslektaşlarına hizmet sunmak , vatandaşların kaliteli adalet hizmeti almasını sağlamak. Bu yolda da yargı reformunu çıkartmak için elimizden geleni yapıyoruz. Büyük bir mutlulukla söyleyebilirim ki İç Anadolu Bölgesi ndeki tüm barolar , bilaistisna yargı reformunun çıkması için sonuna kadar arkamızdadır , destekçimizdir ve tüm hareketlerimizin destekçisidir."  diye  konuştu.

"BU İŞİ KİM ÇÖZER DİYE DÜŞÜNDÜK , BİNALİ  Bey  DEN YARDIM İSTEDİK , O ÇÖZDÜ"

Erzincan Barosunun yeni hizmet binasının alımı için dönemin Başbakanı  Binali  Yıldırım ile kendisinin emeği olduğunu anlatan  Feyzioğlu  , şunları kaydetti:

"Erzincan Barosunun hizmet binasına ihtiyacı vardı. Erzincan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =