Meteoroloij'den peş peşe sağanak uyarısı geldi

 Meteoroloji  ,  peş   peşe   sağanak  yapış  uyarısı  yaptı. Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre  Rize  ve Artvin'in kıyı kesimlerinde , Sivas ,  ALANYA  ve Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 4 ilde gök gürültü

haber7
0

Rize ve  Artvin  in kıyı kesimlerinde çok kuvvetli yağış bekleniyor.

Meteoroloji 11. Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada , bu gece saatlerinden sonra bölgede  sağanak  ve gök gürültülü sağanağın etkisini artırmasının beklendiği belirtildi.

Yağışın yarın akşam saatlerine kadar aralıklı ve yerel olarak Giresun ve Trabzon çevrelerinde kuvvetli ,  Rize  çevreleri ile  Artvin  in kıyı ilçelerinde yer yer çok kuvvetli olacağının tahmin edildiğine dikkat çekilen açıklamada , vatandaşlara sel , su baskını , heyelan , yıldırım , ulaşımdaki aksamalar ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları  uyarısı  yapıldı.

SİVAS

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre , Sivas ta yerel olarak kuvvetli  sağanak  ve gök gürültülü  sağanak  görüleceği tahmin ediliyor.

Vatandaşların , yağış nedeniyle oluşabilecek kuvvetli rüzgar , sel , su baskını , yerel dolu , yıldırım ve ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

ALANYA

Meteoroloji Genel Müdürlüğü  ALANYA  için yaptığı uyarıda yerel olarak kuvvetli  sağanak  ve gök gürültülü  sağanak  görüleceği bildirildi.

Vatandaşların , yağış nedeniyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =