'Falcao'yu sahada tutmak istedik ama...'

Galatasaray'ın teknik sorumlusu Levent Şahin ,  Kasımpaşa  maçı sonrasında konuştu.

haber7
0

Galatasaray da Fatih Terim , Ümit Davala ve Hasan Şaş ın cezaları nedeniyle takımın başında yer alan Levent Şahin , 1-0 kazandıkları Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Galbiiyeti Fatih Terim e armağan eden Şahin , Galatasaray ın daha iyiye gideceğini söyledi.

"HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ"

Karşılaşmadan daha iyi bir skorla ayrılabileceklerini söyleyen Levent Şahin , "Hem Türk futbolu hem de  Galatasaray  efsanesi olan Metin Oktay ı anıyorum. Rakibi de çok tebrik ederiz. Oyunun sonuna kadar futbol oynamaya çalışan bir rakip vardı. Gol biraz geç gelince , sistemde değil  ama  anlayışımızda çabuklaşmaya başladık. Oyunun genelinde üstün olduğumuzu düşünüyorum. Geçiş oyununda sonuçlandırmaları daha iyi yapabilseydik , daha iyi bir skor alabilirdik. Milli takım aralarından sonra bunlar oluyor , düzelecektir. Biz  Galatasaray  ız , kulvarımız belli. Her zaman üstüne koyarak gideceğiz , hedeflerimize ulaşacağız." dedi.

"YENİ TRANSFERLERİMİZ HAZIR DEĞİL"

Sarı - kırmızılıların yeni isimlerinin henüz hazır olmadığını vurgulayan Şahin , "Yeni transferlerimiz fiziksel olarak çok hazır değiller. Adaptasyonda problem yok. Lemina 5 aydır futbol oynamıyor ,  Falcao  yu  sahada   tutmak  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =