Reynmen, kantarın topuzunu aştı: Çirkin saldırı sonrası karakola düştü...

Sosyal medya platformunda 6 milyonu aşkın takipçi sayısına ulaşan  Reynmen  , dün gece bir mekandan kız arkadaşı ile beraber çıktığında görüntü almak isteyen basın mensuplarına  Çirkin  saldırıda bulundu

haber7
0

Geçtiğimiz haftalarda YouTube platformu üzerinden takipçilerine sunduğu  Ela  isimli parçasıyla izlenme rekorları kıran  Reynmen  , dün gece mekandan kız arkadaşıyla birlikte çıktığında kendisine soru yönelten Show TV muhabirine akıl almaz bir saldırıda bulundu.  Derdim Olsun  ve  Ela  parçalarıyla tüm rakiplerini sollayarak müzik piyasasını alt üst eden sosyal medya fenomeni  Reynmen  , eski Survivor yarışmacısı Berna Keklikler ile görüntülenmesinin üzerine habercileri tehdit ederek saldırması sonucunda polis ekipleri tarafından  karakola  götürüldü.  

REYNMEN LAKAPLI YUSUF AKTAŞ KİMDİR?

Derdim Olsun ve  Ela  isimli müzik parçalarını seslendiren sosyal medya fenomeni olan  Reynmen  gerçek ismi Yusuf Aktaş’tır. Aslen Sivaslı olan  Reynmen  , 06 Aralık 1996 senesinde hayata gözlerini açmıştır. İstanbul da büyüyen ve Bağcılar ilçesinde yaşayan  Reynmen  , ilkokul öğrenimini Ahmet Kabaklı Okulunda ve Fatih Sultan Mehmet okulunda bitirirken , lise öğrenimi için de Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde geçiş yapsa da tamamlayamayınca Açıköğretim’den eğitimini bitirmek durumunda kalmıştır.

REYNMEN İN ALDIĞI REKOR GELİR NE KADAR? KONSER & REKLAM ÜCRETİ!

Konserlerinden 150 bin ila 180 bin TL gelir elde eden  Reynmen  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =