Trump, Çin anlaşmasında tercihini açıkladı

 ABD  Başkanı  Trump  ,  Çin  ile kapsamlı bir ticaret anlaşması tercih ettiğini ifade vurguladı ve "Tamamıyla bir anlaşmayı yapmayı tercih ederim" dedi.

haber7
0

ABD Başkanı Donald  Trump  , Beyaz Saray da gazetecilere yaptığı açıklamada , "Çok sayıda analistin geçici bir anlaşma söylediğini görüyorum , bunun anlamı , ilk önce kolay olan maddeleri yapalım. Ama kolay ya da zor diye bişey yok. Bir anlaşma var ya da bir anlaşma yok. Ama bunun değerlendireceğimiz bir şey olduğunu düşünüyorum. Tamamıyla bir anlaşmayı yapmayı tercih ederim" dedi.

ABD Kongresi nin Cumhuriyetçi üyeleri ile buluşması sırasında yaptığı konuşmada da , "Orta sınıf için vergi planımızı gelecek yıl içinde açıklayacağız. Çok yoğun bir şekilde çalışan orta sınıf için çok , çok önemli vergi indirimleri olacak. Bu konuda hep birlikte çalışacağız" diye konuştu; ancak , vergi indirimi planının ayrıntılarını açıklamadı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =