Guaido'nun skandal fotoğrafları ortaya çıktı!

Venezuela'da kendini geçici devlet başkanı ilan eden Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido'nun Kolombiyalı bir yasa dışı silahlı grubun liderleri ile  fotoğrafları  çıktı.

haber7
0

Guaido , sosyal medyaya düşen ve bölge basının haberlerine konu olan fotoğraflarda ,  Kolombiya  daki "Los Rastrojos" isimli uyuşturucu kaçakçısı  paramiliter  grubun iki lideri ile görülüyor.

KOLOMBİYA POLİSİ DOĞRULADI

Kolombiya polisi de , fotoğraflarda görünen kişilerin Los Rastrojos un "El Brother" ve "El Menor" lakabıyla bilinen liderleri olduğunu doğruladı.

ABD ve Batı nın desteği ile 22 Şubat ta  Kolombiya  nın  Venezuela  sınırındaki Cucuta kentinde düzenlenen "insani yardım konserine" geçmek için ülkesinden yasa dışı bir şekilde çıkan  Guaido   nun  fotoğraflarda da konser alanında görüldüğü elbiseleri taşıması dikkat çekiyor.

MADURO O DÖNEMDE SINIRI KAPATMIŞTI

Sözde insani yardım konseri , bölgeden birçok devlet başkanının ve ünlülerin katılımıyla gerçekleşmişti. O dönemde , Venezuela Devlet Başkanı Nicolas  MADURO  , ülkesinin  Kolombiya  ile olan sınırını kapatmıştı.

GUAIDO ÜLKEDEN ÇIKMIŞTI

Öte yandan , o dönemde  Guaido   nun  öncülüğünde girişilen darbe girişimleri nedeniyle , muhalif lider hakkında halkın huzurunu bozduğu ve şiddet eylemlerine yol açtığı için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =