İmamoğlu cephesinden Muharrem İnce'ye Cumhurbaşkanlığı adaylığı yanıtı

Ekrem İmamoğlu'nun seçim döneminde kampanya direktörlüğünü yapan Necati Özkan ,  Muharrem  İnce'nin '2023'te cumhurbaşkanı adayıyım' çıkışına , 'Dün dünde kaldı c

haber7
0

CHP eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem  İnce  ,  Habertürk Tv  de katıldığı canlı yayında , 2023 te  Cumhurbaşkanlığı   adaylığı  ile ilgili , "Meydanlar dolacak  Muharrem   İnce  aday olacak. Bu böyle yarım kalır mı" ifadelerini kullanmıştı.

İMAMOĞLU ADAY GÖSTERİLİRSE NE YAPACAK?

İnce , "Ekrem İmamoğlu aday gösterilirse bağımsız aday mı olacaksınız?" sorusuna ise "İmamoğlu benim arkadaşım. Başarılı bir seçim geçirdi. Belki seneye Kasım da olur seçim.  İmamoğlu  ile ağzımdan tek kelime alamazsınız" yanıtını vermişti.

İMAMOĞLU CEPHESİNDEN YANIT GELDİ

Ekrem  İmamoğlu  nun seçim döneminde kampanya direktörlüğünü yapan isim olan Necati Özkan ise , sosyal medya hesabından konuyla ilgili dikkat çeken bir mesaj paylaştı. Özkan , isim vermeden  Muharrem   İnce  nin  Cumhurbaşkanlığı  adaylığına yönelik sözlerine yanıt verdi.

Özkan , kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda , şu satırlara yer verdi: "Dün dünde kaldı cancağzım. Artık mekanın yeni sahibi var."

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =